عنوان : جمعیت هلال احمر شهرستان اشتهارد یاریگر انتقال خون در تامین خون سالم
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ 
ساعت : ۱۳:۴۵:۳۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

داوطلبین  و پرسنل جمعیت هلال احمر شهرستان اشتهارد با شعار "کرونا ، اهدای خون مستمر را از یادمان نبرد " اقدام به اهدای خون نمودند.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان البرز ، مردم نوع دوست شهرستان اشتهارد یاریگر همیشگی انتقال خون در تامین خون سالم با اهدای خون ، بهار زندگی بیماران را شکوفا کردند .

مرتضی غلامی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشتهارد که خود اهدا کننده مستمر می باشد با بیان اینکه بخاطر شرایط فوق العاده ناشی از شیوع ویروس کرونا مردم می بایست در خانه بمانند و فقط جهت انجام امور ضروری مثل خرید نیازمندیهای روزانه و اهدای خون از منزل خارج شوند .

وی افزود: بسیاری از بیماران از جمله تالاسمی ها ، هموفیلی و... در این شرایط خاص نیازمند به خون و فرآورده های خونی هستندو نباید آنها رابه فراموشی سپرد و اهدای خون را به تعویق انداخت .

دکتر حسینی مدیرکل انتقال خون استان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیریت و پرسنل جمعیت هلال احمر این شهرستان که همواره در تامین خون مورد نیاز بیماران به ویژه در شرایط بحرانی و خاص یاریگرانتقال خون استان بودند افزود: انتقال خون استان البرز در تمامی شرایط و بحران ها با تمام قدرت در صحنه خدمت رسانی به بیماران حاضر بوده و مراکز خونگیری با رعایت استاندارهای بهداشتی  و ایمنی پذیرای اهداکنندگان عزیز می باشد .بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال 1398 سال رونق تولید (کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به اداره کل انتقال خون استان البرز می باشد )

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0