/  4
رو عنوان : درمراسم تکریم و معارفه مدیر کل انتقال خون استان البرز مطرح شد:
عنوان : سیاست اصلی انتقال خون: تامین خون سالم و پلاكت
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ 
ساعت : ۷:۱۹:۴۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مراسم تکریم و معارفه مدیرکل پیشین و جدید اداره کل انتقال خون استان البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان انتقال خون مدیر عامل سازمان انتقال خون دکتر پیمان عشقی در مراسمی صبح امروز از تلاشهای دکتر مهدیزاده مدیر کل پیشین اداره کل انتقال خون البرز تقدیر و تشکر و برای دکتر میر محمدعلی حسینی آرزوی موفقیت کرد.

وی همچنین روز پرستار و میلاد پرستار کربلا را به این قشر پر تلاش که اسوه و الگوی خود را حضرت زینب(س) قرار می دهند تبریک و تهنیت گفت و برای مسیحیانی که سال نو خود را آغاز می کنند سالی شاد و پر برکت آرزو کرد.  

بنا براین گزارش مدیر عامل سازمان انتقال خون بی بهره ماندن اداره کل انتقال خون استان البرز از اعتبارات استانی را یکی ازمشکلات مهم این استان خواند و افزود: انتقال خون این استان از نظر وابستگی به اعتبارات ستادی رتبه اول کشور را دارد.

دکتر عشقی توصیه کرد که مدیران این استان با استفاده از ارتباطات موثر بین سازمانهای همکار و مرتبط مثل شهرداری ها وادارات کل فرهنگ وارشاد اسلامی، دانشگاه ها و مرکزمدیریت حوادث وفوریتهای پزشکی استان وجمعیت هلال احمر؛ همچنین گسترش اطلاع رسانی وهمکاری با رسانه ها زمینه جلب حمایت وهمکاری، افزایش اهدا کنندگان خون و دریافت هرچه بیشتر بودجه استانی را فراهم کنند.

وی سیاست سازمان را از این پس تامین خون و فرآورده های سالم و بدون چشمداشت به ویژه پلاکت دانست و افزود: باید نگاه استانی را به نگاه منطقه ای بدل کنید و برای همکاری در شبکه کشوری خونرسانی بخصوص تامین خون استان تهران آماده باشید زیرا این استان با دارا بودن 15 درصد جمعیت ایران، یک چهارم خون تولیدی و فرآورده های آن را مصرف می کند و پذیرای بیمارانی از تمامی استانها است .

دکتر عشقی استان البرز را از نظر شاخص رشد اهدای خون در سال گذشته دارای رتبه سوم کشوری دانست و تاکید کرد در خصوص بهبود شاخص اهدای مستمر لازم است بیشتر تلاش شود.

دکتر حسینی در پایان این مراسم ابلاغ مدیرکلی خود را از دست مدیر عامل سازمان تحویل گرفت. همچنین دکتر عشقی با تقدیم لوح تقدیری تلاشهای دکتر مهدیزاده را طی دوران تصدی ایشان سپاس گفت.

در ادامه مدیرعامل سازمان انتقال خون و هیات همراه از بخشهای مختلف اداره کل انتقال خون استان البرز بازدید کردند و دکتر عشقی در گپ و گفتی صمیمانه در جریان مشکلات و پیشنهادهای کارکنان قرار گرفت.

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال 1398 سال رونق تولید (کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به اداره کل انتقال خون استان البرز می باشد )

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0