/  2
عنوان : یوسف كرمی به لیست اهداكنندگان خون استان البرز پیوست
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ 
ساعت : ۱۰:۵۳:۲۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان البرز ، به دنبال  فراخوان انتقال خون مبنی بر کاهش ذخایر خونی در کشور و اهدای خون در فصل سرما  یوسف کرمی قهرمان المپیک وجهان در رشته تکواندو با اهدای خون در نجات جان بیماران نیازمند به خون و فرآورده های خونی  پیش قدم شد تا در ترویج فرهنگ اهدای خون و نجات جان بیماران  گام موثری در جامعه برداشته باشد.

دکترمهدی زاده مدیرکل انتقال خون البرز ضمن خوش آمدگویی گفت : ورزشکاران سرمایه های ملی هستند که علاوه برکسب مقام های قهرمانی  و سربلندی ایران عزیزمان ، درترویج  امر خداپسندانه اهدای خون ، پلاکت و پلاسما پیش قدم هستند و از این جهت بسیار خرسندم .

وی نقش جوانان و ورزشکاران را در راستای ترویج فرهنگ اهدای خون مهم و اساسی خواند و اضافه کرد: نبودن جایگزین مناسب برای خون و از طرفی همیشگی بودن نیازبیماران به خون و فرآورده‌های آن باعث شده تا اهدای خون از اهمیت و جایگاه ویژه‌ای برخوردار باشد.

یوسف کرمی ضمن تشکر از زحمات شبانه روزی کارکنان انتقال خون گفت : اهدای خون از بالاترین ارزشهای انسانی است که باعث نجات جان بیماران و بهبود سلامتی همنوعان می شود و ازاینکه فرصت زندگی بخشیدن به بیماران نصیب من  شده ابراز خرسندی  می کنم .بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال 1398 سال رونق تولید (کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به اداره کل انتقال خون استان البرز می باشد )

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0