عنوان : اهداكنندگان خون پیام آوران عشق و ایثارند
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ 
ساعت : ۱۴:۱۶:۴۳

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

امروز اهداکننده مستمری که با گروه خونی AB  منفی برحسب نیاز جهت اهدا فراخوان شده بود وی بنابه احساس و وظیفه و وفای به عهد و  مسئولیت در قبال سلامتی بیماران نیازمند به خون کیلومترها مسافت را پیموده و جهت اهدا به انتقال خون البرز مراجعه کرده بود .

وی که جهت دریافت کارت مستمر مراجعه کرده بود اظهار نمود که به دلیل نقل مکان به استانی دیگر در حال حاضر در کرج ساکن نبوده و از مسافتی طولانی جهت اهدا به البرز مراجعه می کند .

دکتر مهدی زاده مدیر کل انتقال خون البرز کار ارزشمند ایشان را نمونه بارز والاترین ارزشهای انسانی و الهی خواند و ضمن تشکر وتقدیر، کار ایشان را بسیار ارزنده و آموزنده برای اهداکنندگان و کارکنان سازمان ذکر   نمود .

وی افزود : اهدای خون خالص ترین نمونه رفتار بشردوستانه بوده و در واقع یک هدیه بی نام و نشان جهت زندگی بخشیدن  به یک فرد ناشناس هموطن بوده تاکید نمود .

ایشان افزود با توجه به بعد مسافت وخطرات راه  اهدا کننده عزیز این دین الهی خود را در همان استان محل اقامت به انجام رسانند .

 اهداکننده مستمر خون  که فرزند یکی از اولین شهدای جنگ تحمیلی بوده اظهارنمود که با توجه به دعوت به اهدای خون ، برخود وظیفه دانسته که به استان محل سکونت قبلی مراجعه نموده و اهدای خون نماید .

باری می توان در عصر جدید که بسیاری از ارزشها در مشغله های زیاد و روزمرگی های زندگی کمرنگ شده ، هم وطنی اینگونه مسئولیت پذیر و وفادار پیدا نمود .از این دست اهداکنندگان در سازمان انتقال خون کم نیستند و ارج نهادن به این انسانهای والا جزئی از وظایف اجتماعی است  .بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال 1398 سال رونق تولید (کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به اداره کل انتقال خون استان البرز می باشد )

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0