عنوان : جلسه مشترك سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی ورزشی شهرداری كرج با مدیركل انتقال خون البرز
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ 
ساعت : ۱۱:۵۴:۵۳

امتیاز :  ۴.۵۰ |  مجموع :  ۲

به گزارش روابط عمومی  انتقال خون استان البرز ، جلسه مشترک مسئولین انتقال خون با محسن زارع سرپرست معاونت فرهنگی و  اجتماعی ورزشی شهرداری کرج  و هیات همراه در دفتر مدیرکل انتقال خون برگزار شد .

دکتر مهدی زاده ضمن خوش آمدگویی به میهمانان ، توضیحاتی در خصوص فعالیت های سازمان انتقال خون ارائه داد و گفت : اهداکنندگان خون بدون هیچگونه چشمداشت مادی و تنها با هدف اعتلای فرهنگ فداکاری و انساندوستی در جامعه اقدام به اهدای خون خود می نمایند و سازمان انتقال خون واسطه ای  جهت رساندن ایثار اهداکنندگان به بیماران نیازمند به خون  و فرآورده های خونی می باشد.

وی افزود : اهداکنندگان خون  در سازمان انتقال خون  آموزش های لازم را در خصوص رعایت اصول خود مراقبتی و پرهیز از رفتارهای پرخطر فرا می گیرند وی افزود علاوه بر آن اهداکننده خون همواره احساس می کند که وجودی با ارزش و نجات بخش دارد و عزت نفس و اعتماد به نفس در اهدا کنندگان خون بالاتراز سایر افراد می باشد .

ایشان اظهار داشت : با توجه به اینکه در حال حاضر سن جمعیت اهداکنندگان خون روبه به افزایش و پیری می باشد نیاز است آموزش هایی  درجهت آشنایی جامعه  به ویژه جوانان جهت ترغیب به امر اهدای خون  و پلاسما و نیر تلاش در راستای مشارکت بیشتر بانوان در امر اهدای خون صورت پذیرد .

محسن زارع از زحمات شبانه روزی تلاشگران عرصه انتقال خون  در تامین خون مورد نیاز بیماران و سلامت آنان تقدیر نمود .

وی افزود : حوزه معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرج این آمادگی را دارد که در کنار انتقال خون در گسترش فرهنگ اهدای خون و پلاسما که همان فرهنگ نوع دوستی و خوبیهاست اقدام نماید. و می توان از ظرفیت فرهنگ سراهای تحت پوشش این حوزه  در امرترویج  اهدای خون و پلاسما بیشترین فایده را برد .

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال 1398 سال رونق تولید (کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به اداره کل انتقال خون استان البرز می باشد )

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0