عنوان : پیام مدیر عامل سازمان انتقال خون به مناسبت روز خبرنگار
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ 
ساعت : ۱۱:۲۴:۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیر عامل سازمان انتقال خون در پیامی روز خبرنگار را به تمامی اصحاب رسانه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان انتقال خون، مدیر عامل سازمان انتقال خون 17 مرداد روز خبرنگاران را به تلاشگران این عرصه تبریک گفت.

وی در این پیام خبرنگاران را صاحبان قلم و امانت داران موهبت الهی خواند که خداوند به آن قسم یاد کرده است و افزود: این قشر شریف دارای رسالت آگاهی بخشی و فرهنگسازی و تنویر افکار عمومی و پلی میان سازمانهای خدمت رسان و مردم هستند و اگر رسانه نباشد توسعه در یک جامعه آرزویی دست نیافتنی خواهد بود.

دکتر پور فتح اله در این پیام می افزاید: خبرنگاران، گزارشگران و عکاسان مطبوعاتی قشری زحمتکش، فرهیخته و پر تلاش هستند که با وجود تمام مشکلات صنفی که با آن دست و پنجه نرم می کنند رسالت قلم را فراموش نمی کنند و در همه عرصه ها خصوصا عرصه سلامت آگاهانه و مسوولانه انجام وظیفه می کنند.

وی در ادامه این پیام از خبرنگاران حوزه انتقال خون تشکر و قدردانی کرد و افزود: آگاهی مردم شریف و ایثارگرمان و تامین خون سالم و کافی توسط اهدا کنندگان مرهون تلاش های مستمر این عزیزان است که با قلم روشنگرشان پیوسته مردم را از اهمیت اهدای خون باخبر می سازند و ضرورت استمرار این عمل انسان دوستانه را به جامعه می شناسانند.بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال 1398 سال رونق تولید (کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به اداره کل انتقال خون استان البرز می باشد )

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0