/  5
عنوان : دیدار كانون هموفیلی از انتقال خون البرز
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ 
ساعت : ۱۰:۴:۵۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان البرز ، به مناسبت هفته انتقال خون فاطمه شیدایی رئیس کانون هموفیلی استان  به همراه خانواده های عزیزان  هموفیلی جهت عرض تبریک به مدیرکل و کارکنان انتقال خون به اداره کل انتقال خون مراجعه  کردند .

دکتر مهدی زاده ضمن تشکر از حضور عزیزان کانون هموفیلی گفت : تمام تلاش کارکنان انتقال خون اینست که فرآورده های خونی را به موقع تهیه و در اختیار بیماران نیازمند قراردهد .

وی افزود : با راه اندازی بخش آفرزیس و اهدای پلاسما به صورت پلاسما فرزیس گام مهم و موثری در جهت کمک به عزیزان هموفیلی جهت تهیه داروهای مورد نیاز به ویژه فاکتورهای انعقادی 8 و 9 برداشته شد و امید است که با فرهنگ سازی  در خصوص اهدای پلاسما فرهنگ اهدای پلاسما نیز همچون اهدای خون در بین جامعه و خانواده ها نهادینه گردد.

فاطمه شیدایی رئیس کانون هموفیلی استان ضمن تبریک روز ملی اهدای خون به مدیر کل و پرسنل انتقال خون از اهداکنندگان و کارکنان انتقال خون که برای نجات جان بیماران و بهبود کیفیت زندگی آنها تلاش می نمایند تقدیر کرد .

در پایان این  عزیزان با حضور در بخش اهدا ، با اهداکنندگان دیداری داشته و با تقدیم گل و شعرخوانی از اهداکنندگان خون تقدیر نمودند .بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال 1398 سال رونق تولید (کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به اداره کل انتقال خون استان البرز می باشد )

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0