عنوان : دیداررئیس كانون هموفیلی استان با مدیركل انتقال خون البرز
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ 
ساعت : ۹:۴۰:۲۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان البرز ، فاطمه شیدایی رئیس کانون هموفیلی استان البرز و هیات همراه با دکتر مهدی زاده مدیرکل انتقال خون دیدار و گفتگو کردند .

در این دیدار فاطمه شیدایی  گفت : افراد هموفیلی به دلیل کمبود فاکتورهای انعقادی  می بایست به صورت مداوم از فاکتورهای انعقادی که از خون های اهدایی و پلاسما فرزیس تهیه می شود استفاده نمایند و حیات و بهبود کیفیت زندگی این افراد در گرو اهدای خون و پلاسمایی است که توسط اهداکنندگان صورت می گیرد.

وی در ادامه از مسئولین و کارکنان انتقال خون به عنوان یاوران همیشگی افراد هموفیلی یاد کرد و از زحمات آنان در راستای تهیه و تامین  فرآورده های خونی  تشکر نمود .

دکتر مهدی زاده ضمن خیرمقدم به میهمانان درخصوص اهدای پلاسما فرزیس و ترویج فرهنگ اهدای پلاسما در بین آحاد جامعه  تاکیدنمود.

وی افزود:اهداکنندگان مستمر با اهدای خون و پلاسمای سالم نقش مهمی در تامین فرآورده های خونی مورد نیاز بیماران دارند .

ایشان ابراز نمود ادامه زندگی عزیزان هموفیلی وابسته به مصرف داروهای ارزشمند مشتق از پلاسما همچون فاکتورهای انعقادی 8 و 9 ، ایمونوگلوبولین های  اختصاصی و آلبومین است  که اهداکنندگان مستمر خون و پلاسما با احساس مسئولیتی که در قبال سلامت بیماران دارند همواره یاریگر سازمان انتقال خون در تامین این داروهای حیاتی می باشند .

در پایان شیدایی خواستار بازدید افراد هموفیل  از اداره کل انتقال خون و آشنایی بیشتر این عزیزان از روند اهدا و فرایند های وابسته گردید.بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال 1398 سال رونق تولید (کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به اداره کل انتقال خون استان البرز می باشد )

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0