عنوان : دختران از بیماران نیازمند به خون حمایت كنند
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ 
ساعت : ۱۲:۲۷:۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیر عامل سازمان انتقال خون در پیامی به مناسبت روزمیلاد حضرت معصومه (س) و روز ملی دختران  به تمامی دختران این سرزمین که آینده سازان این مرز و بوم هستند تبریک گفت.

به گزراش روابط عمومی سازمان انتقال خون دکتر پور فتح اله به این مناسبت زنان را حامیان و پشتوانه های سلامت جامعه دانست و دختران امروز را مادران فردا و زنان آینده سازی دانست که سلامت آنان سلامت جامعه را تضمین می کند.

وی در این پیام از ایشان دعوت کرد که با هوشمندی و مسوولیت پذیری و صداقتی که ویژه دختران پویا و مشارکت جوی این سرزمین است حمایت از بیماران نیازمند به خون را برعهده بگیرند و در این عرصه نیز پویایی، شجاعت و پیشتازی خود را به منصه ظهور رسانند.

وی گفت: متاسفانه اهدای خون از عرصه هایی است که بانوان آن را فراموش کرده اند و گرچه زنان و دختران کشور ما در عرصه حمایت از محیط زیست، کودکان کار، و بیماران خاص فعال هستند اما در عرصه اهدای خون روز به روز سهم کمتری برعهده می گیرند.

مدیر عامل سازمان انتقال خون با اشاره به سهم چهارو نیم  درصدی بانوان کشور در اهدای خون گفت: امیدورایم شاهد افزایش مشارکت بانوان خصوصا دختران سالم و با نشاط جامعه باشیم. سلامت جامعه در گرو سلامت و خود مراقبتی دختران امروز است.بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال 1398 سال رونق تولید (کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به اداره کل انتقال خون استان البرز می باشد )

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0