/  4
عنوان : شب زنده داران البرزی در لیالی قدر 998 واحد خون اهدا كردند
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ 
ساعت : ۱۲:۴:۲۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان البرز ، در لیالی قدر امسال در استان البرز 1255 نفر جهت اهدای خون به مراکز خونگیری مراجعه که از این تعداد 998 واحد خون اخذ شد .بدین ترتیب حدود 20 درصد از مراجعین به دلایل مختلف پزشکی معاف از اهدای خون شدند .محمدرضا مهدی زاده گفت : در لیالی قدر امسال شاهد رشد 7 درصدی در اهدای خون نسبت به شب های قدر سال گذشته بودیم .

مهدی زاده ابراز داشت : اگر روزه داران عزیز نذری جهت اهدای خون داشتند و به هر دلیلی در شب های قدر نتوانستند نذر خود را ادا کنند می توانند تا پایان ماه مبارک رمضان به یکی از مراکز خونگیری در سطح شهر کرج مراجعه و با اهدای خون سالم خود نذر خود را نیز ادا کنند .

مهدی زاده ضمن تشکر از شهروندان محترم البرزی گفت : از ابتدای ماه مبارک رمضان تا پایان روز 22 این ماه تعداد 3975 واحد خون و پلاسما در استان البرز اهدا شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته یک رشد 42 درصدی داشته ایم .

وی در ادامه افزود : سه مرکز پایگاه مرکزی واقع در گلشهر چهارراه گلزار غربی ، مرکز جامع اهدای خون و پلاسما مهربانو واقع در گوهردشت خیابان قائم (داریوش ) نبش کوچه آریا و مرکز ثابت خونگیری توحید واقع در میدان توحید پذیرای روزه داران عزیز تا پایان ماه مبارک رمضان می باشند .بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال 1398 سال رونق تولید (کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به اداره کل انتقال خون استان البرز می باشد )

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0