/  2
عنوان : دیدار فرمانده بسیج كارمندان استان با مدیركل انتقال خون
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ 
ساعت : ۹:۵۸:۵۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی ، فرمانده بسیج کارمندان استان و هیات همراه با مدیر کل انتقال خون، فرمانده بسیج پایگاه شهدای انتقال خون و مسئول حراست اداره کل دیدار وگفتگو کردند .

دراین دیدار محمدرضا مهدی زاده مدیر کل انتقال خون ضمن خیرمقدم و قبولی طاعات و عبادات به فرماندهان بسیج استان ، با ارائه توضیحاتی در خصوص فعالیت های انتقال خون خاطرنشان نمود تشویق و ترویج مردم جهت اهدای خون و پلاسما درجامعه همسو با اهداف بسیج است. که خوشبختانه کارکنان انتقال خون در خصوص تحقق این فریضه حیاتی با روحیه بسیجی ، تمام تلاش های خود را برای رسیدن به اهداف والای سازمانی بکار گرفته اند که جای بسی خرسندی است .

علیجان نژاد فرمانده بسیج انتقال خون استان نیز با ارائه گزارشی به فعالیتهای صورت گرفته در پایگاه بسیج اداره کل اشاره نمود و اهداف و برنامه های این پایگاه را تشریح کرد .

سرهنگ خان بابایی فرمانده بسیج کارمندان استان ضمن ابراز خرسندی از فعالیتهای صورت گرفته حوزه بسیج انتقال خون ، از بسیجیان اداره کل که در راستای خدمت رسانی و افزایش رضایتمندی  مردم و همچنین تامین خون و فرآورده های خونی بیماران به صورت شبانه روزی تلاش می کنند قدردانی نمود .

همچنین سرهنگ آقا نقی فرمانده حوزه بسیج ادارات کل شهید آجرلو در خصوص ترویج هر چه بیشتر  اهدای خون و پلاسما در بین بسیجیان قول مساعد داد .بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال 1398 سال رونق تولید (کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به اداره کل انتقال خون استان البرز می باشد )

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0