/  4
عنوان : رزمنده لشكر شهیدباكری دیروز ، اهداكننده مستمرخون امروز
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ 
ساعت : ۱۱:۴:۵۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان البرز ، به مناسبت روزجانباز با حضور مدیرکل و مسئولین از جانبازان انتقال خون و اهداکننده مستمر تقدیربعمل آمد .

دکتر مهدی زاده ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و همچنین گرامی داشت یادوخاطره رشادت های جانبازان و ایثارگران گفت : پاسداری از دین و میهن و سربازی در راه عزت ، استقلال و حفظ امنیت ایران اسلامی را مدیون این رشادت ها دانست.

 وی ایثار و جوانمردی را از خصایص رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس برشمرد و بر ادامه راه آن ها تأکید کرد.

وی افزود : جانبازان، سرمايه و گنجينه هاي با ارزش نظام و كشور و اسطوره هاي مقاومتند وكم توقعي، عزت نفس، مسئوليت پذيري، ايمان و اراده قوي، بخشی از ويژگي هاي جانبازان است.

عبداله مهری اهداکننده مستمر خون  با بیان خاطره مجروحیت شدیدش و اینکه جهت نجات جان ایشان منجر به  تزریق خون و فرآورده های خونی در پشت جبهه شده بود گفت :  ادامه زندگیش را مدیون ایثار و فداکاری اهداکنندگان و زحمات شبانه روزی کارکنان انتقال خون است   .

وی افزود : پس از بهبودی کامل تصمیم گرفتم که با اهدای خون ، نجات دهنده جان بیماران نیازمند به خون و فرآورده های خونی باشم .

در پایان این مراسم با تقدیم هدایا از ایثارگری های جانباز اهداکننده خون عبداله مهری وهمچنین دو جانباز کارمند انتقال خون استان عباس آل طه و اکبر بایرامی قدردانی بعمل آمد.بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال 1398 سال رونق تولید (کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به اداره کل انتقال خون استان البرز می باشد )

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0