/  3
عنوان : روزحسابدار در انتقال خون
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ 
ساعت : ۱۲:۴۰:۲۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان البرز ، به مناسبت روزحسابدار از ذیحساب ، مسئولین و کارکنان این حوزه توسط دکتر مهدی زاده مدیرکل انتقال خون تقدیربعمل آمد .

دکترمهدی زاده مدیرکل انتقال خون  گفت :  15آذر روز حسابدار، فرصتی است مغتنم برای قدر دانی و تکریم تلاشها و زحمات ذیحساب ، همکاران حوزه های اداری ، مالی که گام های موثر و خطیری را در شفاف سازی امور سازمان بر می دارند.

وی افزود : این اداره کل با همکاری کارکنان سختکوش، متخصص و خدوم ، در راستای نیل به اهداف سازمان و رضایتمندی هر چه بیشتر کارکنان اهتمام ورزیده و بی شک تلاش های آنها در  ایجاد شفافیت، ارتقای پاسخگویی‌، فراهم کردن چارچوبی برای تصمیم‌گیری بسیار مفید و سودمند است. کارکنان و نیروی انسانی شایسته، بالاترین و با ارزشترین سرمایه و بزرگترین دارایی هر سازمان  محسوب می شود.

عبدالکریم اونق ذیحساب اداره کل انتقال خون  ضمن ابراز خرسندی از نشست صمیمی کارکنان امور مالی اداری  با مدیر کل و مسئولین و پاسداشت روز حسابدار ، با بیان اینکه حرفه حسابداری در حال بسط و توسعه است یاد آور شد : استفاده هوشمندانه و همه‌جانبه حسابداران از دستاوردها و پیشرفت‌های سایر علوم از ضروریات این حرفه می باشد  .بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی (کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به اداره کل انتقال خون استان البرز می باشد )

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0