/  3
عنوان : اهدای خون مدیر كل كمیته امداد استان البرز
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ 
ساعت : ۱۱:۴۸:۲۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان البرز ، محمد محمدی فرد مدیرکل کمیته امداد با هیات همراه با مراجعه به مرکز جامع اهدای خون مهربانو ، ضمن اهدای خون  با دکتر مهدی زاده به گفتگو پرداختند .

دکتر مهدی زاده ضمن خوش آمدگویی به مدیرکل کمیته امداد و هیات همراه توضیحاتی در خصوص فعالیتهای انتقال خون و اهدای پلاسما ارائه نمود .

وی افزود : اهدای خون و پلاسما  ، مصداق کامل  نیکوکاری است و باعث نجات جان بیماران و تداوم حیات آنها ست که نیازمند گسترش فرهنگ این امر حسنه در جامعه می باشیم وی ازاهدای خون مدیران و مسئولین استان که الگویی در راستای  ترویج این فرهنگ در بین همکاران و جامعه می باشد تقدیرنمود .

محمد محمدی فرد مدیرکل کمیته امداد ضمن تشکر از تلاش های شبانه روزی مدیریت و کارکنان انتقال خون جهت تامین خون بیماران نیازمند به خون گفت : هدف از این برنامه را گسترش فرهنگ اهداء خون در بین کارکنان و مددجویان این نهاد مقدس عنوان کرد و افزود : خون به عنوان یکی از نعمت های بزرگ الهی ومایه زندگی در بدن انسان است که اهدای آن به بیماران نیازمند علاوه بر اینکه زمینه حیات یک انسان را رقم میزند یکی از کارهای خیری است که نتایج سودمند مادی ومعنوی بسیاری نیز به دنبال دارد .

وی  خاطرنشان کرد: شرکت مدیران و کارکنان کمیته امداد دربرنامه نوع دوستانه اهدای خون و پلاسما جهت ایجاد همدلی و انسان دوستی  است وسبب شکوفا شدن حس زیبایی از ایثار و از خود گذشتگی  میشود .بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی (کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به اداره کل انتقال خون استان البرز می باشد )

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0