/  3
عنوان : ممیزی فرآیندهای فنی در انتقال خون البرز
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ 
ساعت : ۱۲:۲:۳۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان البرز ، جلسه افتتاحیه ممیزی با حضور ممیزین منتخب ادارات کل انتقال خون های منطقه یک کشور و نیز کلیه مسئولین واحدهای فنی در دفتر معاونت فنی صورت پذیرفت .

دکتر کابلی معاونت فنی اداره کل ضمن خوش آمدگویی خاطرنشان کرد ، یکی از بهترین فعالیتهایی که در چهارچوب همکاریهای منطقه ای صورت گرفته ، انجام ممیزی های منطقه ای است .

وی افزود : دقت نظر و ریزبینی ممیزان جهت یافتن موارد عدم انطباق و نواقص موجود در پایگاهها طبق اصول GMP و همچنین تبادل اطلاعات و ارائه راهکارها توسط ممیزین بر اساس تجربیاتی که در بازرسی های داخلی و خارجی داشته اند ، می تواند منجر به اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه مناسبی گردد که باعث افزایش کیفیت خدمات رسانی این سازمان و آمادگی بیشتر جهت بازرسی های خارجی خواهد شد .

گفتنی است در این ممیزی کلیه بخشهای فنی از جمله : اهداکنندگان ، آزمایشگاه ، تضمین کیفیت ، آموزش ، آفرزیس ، کنترل کیفی ، فرآورده ، دفتر جذب و انبار بر اساس چک لیست ها و الزامات ستادی مورد ارزیابی قرار گرفت و در پایان ممیزی نیز کارشناسان مربوطه به ارائه گزارش و یافته های ممیزی پرداختند .بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی (کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به اداره کل انتقال خون استان البرز می باشد )

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0