عنوان : شب زنده داران البرزی در لیالی قدر امسال 933 واحد خون اهدا نمودند
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ 
ساعت : ۱۰:۲۶:۱۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان البرز ؛ دکتر مهدی زاده ضمن تشکر از مراجعه پرشور مردم استان ،  گفت : در لیالی قدر تعداد 1288 نفر به مراکز انتقال خون استان مراجعه که از این تعداد 933 واحد خون اهدا گردیده ؛ بدین ترتیب حدود بیست و هفتم و نیم  درصد از مراجعه به دلایل مختلف پزشکی معاف موقت یا دائم گردیدند.

مهدی زاده افزود: خونهای اهدایی در این سه شب از سلامت بسیار بالایی برخوردار بوده و با کمترین ضایعات روبرو بودیم. و در حال حاضر خونهای اهدایی فرآوری و آزمایش های لازم بروی آنها انجام و آماده توزیع در مراکز درمانی استان می باشد .

وی در ادامه از مردم عزیز و به خصوص اهداکنندگان مستمر در سراسر استان خواست تا پایان ماه مبارک رمضان به مراکز خونگیری فعال در استان مراجعه و با اهدای خون سالم ، نجات بخش بیماران  نیازمندان به این ماده حیاتی شوند .

ایشان ابراز نمود تا پایان ماه مبارک رمضان مراکز انتقال خون علاوه بر شیفت صبح در شیفت شب نیز از ساعت 19 الی 24 فعال و پذیرای اهداکنندگان عزیز می باشد .

در پایان مهدی زاده خاطر نشان کرد: مرکز جامع خونگیری مهربانو واقع در گوهردشت – خیابان قائم (داریوش) ابتدای کوچه آریا علاوه بر اهدای خون پذیرای اهداکنندگان پلاسما نیز می باشد .بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی (کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به اداره کل انتقال خون استان البرز می باشد )

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0