/  5
عنوان : دیدار اعضا شورای شهر و معاون اجتماعی شهرداری در شب های قدر
زير عنوان : از انتقال خون استان البرز
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۳/۱۶ 
ساعت : ۱:۳۸:۱۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان البرز  ، همزمان با شب 21 ماه مبارک رمضان و شب پرفضیلت قدر ، رئیس و اعضاء شورای شهر و معاون اجتماعی شهرداری  با حضور در انتقال خون  ضمن دیدار با مدیران و کارکنان انتقال خون از قسمت های مختلف اداره کل بازدید کردند.

در این بازدید دکتر مهدی زاده مدیر کل انتقال خون استان ضمن تشکر و قدردانی از حضور  اعضا شورای شهر و هیئت همراه با ارائه توضیحات لازم در خصوص مصرف خون و فرآورده های خونی در بیمارستان های استان و مدیریت خون از حساسیت و پیچیدگی فرآیند تهیه فرآورده های خونی صحبت نمود و سپس گزارشی از اقدام های صورت گرفته و همچنین مشکلات پیش رو از جمله کمبود فضای فیزیکی پرداخت .

وی افزود : انتقال خون یک دستگاه مهم و حیاتی است که با کمک و همراهی اهداکنندگان مستمر  نقش بسزایی در تامین سلامت جامعه  دارد.

مهدی زاده با اشاره به اینکه نیاز به خون و فرآورده های خونی سالم ، یک نیاز همیشگی است بر اهمیت و ضرورت اهدای خون و پلاسما ، حفظ و ارتقاء فرهنگ اهدای خون تاکید کرد .

    زارع عضو  شورای شهر کرج  گفت : برخی از مردم در این شب ها برای برآورده شدن حاجات خود ، نذر اهداء خون می کنند و در واقع با این عمل خداپسندانه جان انسانی را از مرگ نجات می دهند .

 ایلیات عضو دیگر شورای شهر کرج نیز گفت :  اهدای خون امری است که با زندگی انسان ارتباط مستقیم داشته و در فرهنگ اسلامی نیز ارزش والایی دارد .

در پایان بازدید اعضاء شورای شهر  با توجه به در پیش رو بودن مراسم روز جهانی اهداکنندگان قول مساعد جهت برگزاری هر چه بهتر این مراسم و همچنین تسریع در پروژه مربوط به افزایش فضای فیزیکی مرکز را دادند .بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی (کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به اداره کل انتقال خون استان البرز می باشد )

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0