عنوان : سی و ششمین اجلاس كشوری مدیران سازمان انتقال خون برگزار شد
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ 
ساعت : ۹:۴۳:۴۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰


مدیر عامل سازمان انتقال خون در گشایش این اجلاس، سازمان را از نظر علمی و تخصصی در جایگاه رفیعی دانست و گفت: پس از تامین خون سالم و کافی برای بیماران، مدیریت خون بیمار برنامه ای است که باید اکنون به اجرای آن اهتمام ورزیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان انتقال خون دکتر پور فتح اله در این اجلاس از رفع مشکلات زیر ساختی سازمان خبرداد و گفت: هم اکنون مشکلات مالی سازمان در پایین ترین حد است و با تامین تجهیزات کارآمد و انجام تعرفه گذاری خدمات انتقال خون زمان جهش و حرکت تصاعدی سازمان به سوی تعالی فرارسیده است.

وی افزود: باید به توانمندی پرسنل بخش اهدا توجه خاصی شود و این نگاه ویژه را در مورد اهدا کنندگان خون و فرآورده های آن نیز داشته باشیم.

مدیر عامل سازمان انتقال خون با اشاره به اهمیت پویایی و آموزش دهنده و آموزش گیرنده بودن یک سازمان گفت: سازمان ما با آموزش مستمر مربی و ممیز و وجود موسسه طب انتقال خون که به بالندگی و توسعه دانش انتقال خون کمک می کند و آموزش دهی و آموزش پذیری مستمری که در بخشهای فنی و کنترل کیفی سازمان وجود دارد سازمانی مثال زدنی است.

وی افزود: با ارتقای کیفی کارکنان وگسترش فرهنگ پژوهش درون سازمان باید به سازمانی شایسته تر تبدیل شویم.

دکتر پور فتح اله همچنین با اشاره به توانمندی کارکنان سازمان گفت: هریک از پرسنل می توانند با توجه به توانمندی خود برای انجام وظیفه در بخشهای مختلف آموزش ببینند و در صورت نیاز در بخشهای دیگر نیز انجام وظیفه کنند.

وی همچنان با تاکید بر رعایت دقیق استانداردها تاکید کرد: سازمان باید از درون و بیرون مرتب و زیبا باشد و مراکز انتقال خون مدیریت پس ماندها را نیز با دقتی بالا انجام دهند.

دکتر پورفتح اله همچنین لازمه مدیریت خطر را برقراری نظام هموویژلانس و ثبت اطلاعات و گزارشهای مربوط به تزریق خون دانست.بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی (کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به اداره کل انتقال خون استان البرز می باشد )

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0